نحوه پاک کردن اینستاگرام

۲۵ شهریور ۱۳۹۴

گر از ایستاگرام خسته شده اید یا بنا به دلایلی از جمله ترس از انتشار تصاویر و یا حریم خصوصیتان بخواهید حساب کاربری ایستاگرامتان را حذف کنید اینجا دقیقاً جایی است که شما دنبال آن هستید.

حذف اکانت اینستاگرام - delete your Instagram account

استادیت :خوشبختانه حذف حساب کاربری اینستاگرام خیلی سخت نیست  و فقط به چند کلیک نیاز دارد. با این کار یعنی حذف حساب کاربریتان عکس ها، فیلم ها، نظرات و سایر موارد را نیز حذف خواهید کرد. تا سه روز امکان بازیابی اطلاعات بعد از حذف وجود دارد ولی بعد از سه روز نه شما و نه هیچ شخص دیگر قادر به ورود به این حساب نیست و نمی تواند اکانتی با این نام ایجاد کند.

مرحله اول:  ورود به حساب کاربری اینستاگرام

در این مرحله شما با کلیک بر تصویر لوگوی یک خانه که در  بالا سمت راست سایت قرار دارد، وارد اکانت خود خواهید شد. البته با اینلینک و طبق تصاویر زیر

ورود به اکانت instagram

ورود به اکانت instagram

مرحله ۲: دسترسی به تنظیمات پروفایل

با کلیک بر روی نام کاربری یا تصویر نمایه خود در گوشه بالای سمت راست از فید صفحه اصلی گزینه ویرایش مشخصات (Edit Profile) را ازمنوی کشویی انتخاب کنید .

حساب اینستاگرام

مرحله ۳ : حساب خود را حذف کنید

با کلیک بر روی دکمه آبی “I’d like to delete my account”  من می خواهم حساب کاربریم را حذف کنم . و دادن رمز به دکمه قرمزی خواهید رسید که با کلیک بر روی آن  و تایید آن برای همیشه حساب اینستاگرامتان حذف خواهد شد.

حذف اکانت در اینستاگرام

 

 

منبع: Ostadit.ir

برچسب‌ها:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *