نحوه نصب برنامه روی آیفون از کامپیوتر

۰۵ شهریور ۱۳۹۴

خیلی از کسانی که تازه آی دیوایس خریدند و یا کسانی که از نسخه های قدیمی تر آیتونز استفاده می کنند ، شاید روش نصب برنامه و و بازی های iOS که دارای فرمت ipa هستند بر روی دستگاه خود در آخرین نسخه از آیتونز یعنی آیتونز ۱۱ را به خوبی بلد نباشند . همچنین در این مورد سوالات زیادی توسط کاربران گرامی از ما می شد و ما در این اقدام به اینچنین سوالات پایان خواهیم داد .

همچنین به دلیل کهنه شدن بیش از حد آموزش قبلی که بر پایه آیتونز ۱۰ نوشته شده بود، اقدام به نوشتن آموزشی از نو ، بر اساس آخرین نسخه از آیتونز کردیم تا بتوانیم بیش از پیش به شما خدمت کنیم .

 

 

نکته  : اگر قبلا با کامپیوتر دیگری برنامه یا بازی هایی روی دستگاهتان نصب باشد ، با نصب کردن برنامه های جدید ، آن برنامه ها پاک خواهد شد.

 

 

پیش قدم : ابتدا پیش از هر چیز باید نسخه آیتونز خود را به آخرین نسخه فعلیآپدیت کنید.

 

22

بر اساس نوع معماری سیستم خود ، نسخه سازگار آخرین نسخه آیتونز (فعلا آیتونز ۱۱٫۰٫۴)  با سیستم خود را دانلود نمایید :

 

دانلود آخرین نسخه آیتونز

 

 

مرحله ۱ : ابتدا همه ی فایل های iPA خود را در یک منطقه مخصوص نگه داری کنید و مدام آن را جابجا نکنید . سپس آیتونز را باز کرده و همه برنامه های مورد نظر خود را به داخل پنجره برنامه آیتونز با ماوس بگیرید و بکشید ( به اصطلاح Drag & Drop ) تا برنامه هایتان وارد Library آیتونز بشوند . همچنین برای این کار می توانید روی هر برنامه ۲ بار کلیک کنید تا وارد آیتونز بشود .

 

 

13719081281

 

 

مرحله ۲ : با انتخاب آیکن آیفون و انتخاب آیفون به قسمت اپلکیشن ها بروید و تک تک دکمه نصب را زده و سپس با زدن دکمه apply و sync برنامه ها را نصب کنید. به همین راحتی.

 

 

درک این موارد در شکل زیر کمی راحت تر است.

 

4

 

توجه : اگر برنامه ای که نصب کرده اید پس از اجرا یا در هنگام بازی کرش می شود (بیرون پریدن ناگهانی از برنامه) می تواند چند دلیل داشته باشد :

۱٫ دانلود ناقص برنامه

۲٫عدم سازگاری برنامه با نسخه iOS شما (بعضی وقت ها اینگونه برنامه ها از همان ابتدا توسط آیتونز شناسایی می شوند و اجازه نصب آن به شما داده نمی شود.)

۳٫ نصب ناقص ( که این مورد معمولا خیلی کم اتفاق می افتند.)

 

منبع: اپل اپس (با اندکی تغییر)

 

برچسب‌ها:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *