نحوه ذخیره عکس در اینستاگرام

۱۴ خرداد ۱۳۹۴

همان‌طور که می‌دانید برنامه اینستاگرام ابزاری برای به اشتراک گذاشتن تصاویر است که از محبوبیت بالایی نیز برخوردار است. مشکلی که به طور حتم با آن آشنا هستید، عدم امکان ذخیره تصاویر به صورت مستقیم بر روی تلفن همراه شماست.

شیوه رایج برای ذخیره تصاویر در اینستاگرام داشتن یک گوشی روت شده و یا گرفتن عکس از تصویر (screenshot) موردنظر است که البته بدون شک این روش برای ویدیوهای اشتراکی کار نخواهد کرد.

EasyDownloader

اما در اندروید ظاهرا کار کمی آسان شده است. اپلیکیشن Easy Downloader for Instagram این مشکل را برای شما حل می‌کند و امکان ذخیره تصاویر و ویدیو را بر روی حافظه گوشی‌تان فراهم می‌کند؛ کافیست که این برنامه را نصب کنید و گزینه “Download mode” را در برنامه فعال کنید؛ با زدن سه نقطه منو را انتخاب کرده و گزینه “Copy Share URL” را انتخاب کنید.

پیغامی مبنی بر “لینک مورد نظر در کلیپ برد شما ذخیره شد” دریافت خواهید کرد (گزینه Dismiss را بزنید) در ادامه اگر به منوی وضعیت (Notification Pane) بروید، خواهید دید که عکس یا ویدیو مورد نظر شما دانلود شده است.

به گالری عکس‌های خود رفته و تمام؛ عکس مورد نظر شما آنجاست. اما این روش یک مشکل کوچک نیز دارد و آن این است که قبل از استفاده از این نرم افزار، اینستاگرام باید بر روی گوشی شما نصب شده باشد و بعد برنامه Downloader را نصب کنید؛ چون در غیر اینصورت برنامه کار نخواهد کرد. پس در ابتدا برنامه اینستاگرام و سپس برنامه دانلودر را نصب کنید تا نرم‌افزار کار کند.

لینک دانلود برنامه اندروید EasyDownloader از اپینیک

ویدیوی زیر نحوه کار را به شما نشان خواهد داد:

 

منبع: فارنت

 

برچسب‌ها:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *