نحوه ثبت مقاله در isi

۱۸ خرداد ۱۳۹۴

در راستای ارج نهادن به تولیدات علمی شما، دبیرخانه علمی کنفرانس شرایطی را مهیا نموده است تا کلیه مقالاتی که  در پنجمین کنفرانس بین المللی مدیریت جامع بحران های طبیعی پذیرفته شده و ارائه میگردد. بدون نیاز به داوری مجدد و فقط با استناد به اعتبار پذیرفته شدن آنها توسط کمیته علمیINDM-2014 و به انتخاب نویسندگان در یکی از چندین ژورنال معتبر  ISI و ISC  اکسپت و منتشر خواهد شد.

جدول زمانبندی دریافت، پذیرش و انتشار مقالات:

به اطلاع پژوهشگران ارجمند می رساند که تحویل مقالات در دو موعد زمانی قابل انجام است:

گروه اول: مقالاتی که تا ۲۵ اسفندماه جهت انتشار تحویل داده شده و مبلغ مربوطه پرداخت شده باشد.
طبق تعهد گروه پژوهشی طرف قرارداد، پذیرش مقالات گروه اول در تاریخ ۲۰ فروردین ارائه گردیده و انتشار آنها حداکثر تا پایان اردیبهشت انجام خواهد شد.


گروه دوم: مقالاتی که تا ۱۵ فروردین ماه جهت انتشار تحویل داده شده و مبلغ مربوطه پرداخت شده باشد.
طبق تعهد گروه پژوهشی طرف قرارداد، پذیرش مقالات گروه دوم در تاریخ ۱۰ اردیبهشت ارائه گردیده و انتشار آنها حداکثر تا ۱۵ خرداد  انجام خواهد شد.


مبالغ مربوطه:

مبلغ قابل پرداخت جهت ژورنالهای ISI (بجز ژورنال شماره ۳ و ۶) معادل ۶۵۰ هزار تومان

مبلغ قابل پرداخت جهت ژورنالهای ISI شماره ۳ و ۶ (طبق لیست ارسالی: JBES و IJB) معادل ۵۵۰ هزار تومان

مبلغ قابل پرداخت جهت ژورنالهای ISC (بجز ژورنال شماره ۳ و ۶) معادل ۴۵۰ هزار تومان

نحوه پرداخت مبلغ:

مبلغ مربوطه می بایست به حساب زیر پرداخت شده و فیش مربوطه و یا شماره رهگیری به همراه مقاله ارسال گردد

نام صاحب حساب : شرکت کیفیت سازان پرواز
نام بانک: صادرات ایران
کد بانک : ۲۰۹۳
نام شعبه : چهار راه ایرج (تهران)
شماره حساب :  ۹ ۸۸۰۰ ۲۷۸۴ ۰۱۰۲

شماره شبا : IR 410190 0000 0010 2278 4880 09نحوه ارسال مقالات تکمیل شده:

مقالات می بایست بر اساس فرمت ژورنال مورد نظر تهیه شده و فایل نهایی قبل از پایان زمان مقرر به آدرس ایمیل ISI@INDM.IR ارسال شود. (حداکثر طی ۲۴ ساعت ایمیلی مبنی بر دریافت مقاله ارسال خواهد شد)
نکته: باتوجه به تمدید مهلت ارسال تا ۱۵ فروردین، این دبیرخانه در قبال مقالاتی که پس از تاریخ مقرر دریافت شود هیچگونه تعهدی نخواهد داشت.


نکات مهم:

۱- دبیرخانه علمی، اعتبار ژورنالها را از طریق وبسایت (http://ip-science.thomsonreuters.com/mjl) چک نموده و از بلک لیست نبودن آنها اطمینان حاصل نموده است.

۲- متقاضیان می بایست بامسئولیت شخصی از عناوین، مشخصات و اعتبار ژورنالها مطمئن شده و ژورنال مورد نظر خود را انتخاب نمایند.

تبصره ۱: در این مرحله درصورت انصراف متقاضی (بدون هیچ قید و شرطی) ۱۰۰% مبلغ واریز شده حداکثر ظرف ۴۸ ساعت پس از اعلام انصراف مسترد خواهد شد.

تبصره ۲: متقاضی یک هفته پس از دریافت لیست ژورنالها می تواند اعلام انصراف نموده و عودت نمودن مبلغ پرداخت شده را تقاضا نماید. اما بعد از این مرحله، مقاله برای چاپ ارسال شده و انصراف مقدور نمی باشد.

۳- دبیرخانه علمی کنفرانس، مبلغ پرداخت شده توسط شما را تا پایان مرحله اکسپت و انتشار تضمین می نماید. درصورت عدم موفقیت احتمالی در انتشار مقالات، ۱۰۰% مبالغ پرداختی (حق النشر ژورنال) بدون کسر هرگونه هزینه ای مسترد خواهد شد.

 

مبنع: INDM

برچسب‌ها:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *