LED LCD cleaning

نحوه تمیز کردن صفحه تلویزیون LED و LCD

۱۶ خرداد ۱۳۹۵

در این مطلب از نحوه خونه یک راهنمایی کامل در مورد نحوه ی تمیز کردن تلوزیون LED و LCD خواهیم پرداخت. اینکه چگونه و با چه موادی نمایشگر های فوق را تمیز کنیم تا آسیبی به آنها وارد نشود. در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

توجه داشته باشید که برای تمیز کردن تلوزیون و مانیتور ال ای دی یا ال سی دی خود از یک دستمال میکروفیبر اختصاصی استفاده کنید و از به کار بردن دستمال های اشتراکی آشپزخانه و یا منزل و یا دستمال کاغذی و دستمال های زبر پبرهیزید.

ابتدا در صورت وجود گرد و غبار روی نمایشگر تلوزیون، آنرا با یک دستمال میکروفیبر خشک گرد گیری و پاک کنید و سپس اگر لکه ای روی تلوزیون شما ماند مقداری آب را روی دستمال اسپری کنید و سپس با آن دستمال به آرامی و نرمی شروع به پاک کردن نمایشگر نمایید. توجه داشته باشید که اولا آب را نه به نمایشگر بلکه به دستمال اسپری کنید و از اسپری مستقیم بر روی نمایشگر بپرهیزید. دوما اینکه از هرگونه به کار بردن مواد شوینده به ویژه شوینده های الکلی خود داری نمایید.

در صورتی که با لکه های سرسختی روبرو هستید و به این راحتی از بین نمی روند می توانید مقدار اندکی سرکه به آب اضافه کرده و سپس آب را به دستمال بزنید تا قدرت پاک کنندکی آن افزایش یابد.

مواظب باشید که ناخن و یا دست شما هنگام پاک کردن به صفحه ی تلوزیون یا نمایشگر نخورد.

 

برچسب‌ها:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *